Objevte úžasný miniaturní svět MGA´s Miniverse

Prozkoumejte svět miniaturních doplňků MGA´s Miniverse, s nimiž si můžete vyzkoušet třeba provozovat kavárnu, zajít si na večeři, nebo ozdobit pokojíček svojí panenky.

MGA's Miniverse Mini Food Kavárna

Malé milovnice panenek jistě potěší, že jim nyní mohou dopřát skutečně stylovou snídani. Se sadou MGA´s Mini Food Kavárna na ně čeká nespočet možností, jak se pobavit a panenkám dopřát ten nejlepší zážitek a nejkvalitnější služby. Kolekce obsahuje detailně zpracované miniaturní doplňky a vybavení, které dětem umožňují hrát si na servírky či baristy. Součástí setu na výrobu jídla a pití je ovocný nápoj, káva, cereálie, koblihy, ovocné saláty a spoustu dalších doplňků. Nechybí ani sběratelský plakátek.


MGA's Miniverse Mini Food Večeře

Mini Food Večeře dětem poskytne kouzelnou vstupenku do mini světa a kreativního hraní. Oblíbená sada přináší realistické miniaturní předměty a doplňky, které jsou jako dělané pro vytvoření chutné večeře. Děti se mohou ujmout role kuchařů i hostů, kombinovat různá jídla a vytvářet úžasné scény. Všechny doplňky jsou detailně zpracované a podporují dětskou fantazii. Na malé kuchaře čeká v setu na výrobu jídla a nápojů mléčný koktejl, palačinky, vafle, toast, puding a mnoho dalšího. Součástí balení je také sběratelský plakátek, který se nachází ve všech 18 setech.


MGA's Miniverse Mini Kuchyně

I Mini Kuchyně může nabídnout maximální dávku zábavy! Ponořte se do světa kulinářského dobrodružství a připravte báječné jídlo pro všechny zákazníky! Sada obsahuje detailní kuchyňské doplňky, které dětem umožní hrát si na malé šéfkuchaře. Trouba, lednice, pracovní deska, poličky, kuchyňské rukavice, podnos, sklenice, miska, lžíce nebo brčko? Není potřeba si vybírat, kuchyňka je kompletně vybavená! Žízniví zákazníci určitě ocení lahev se sirupem či džusem, která může vykouzlit úsměv na tváři i v těch nejteplejších dnech – o to se postará box na led! Sada dále obsahuje krabici s donuty, cereáliemi, balení jahod, pečicí papír a pinzetu. A je toho mnohem více. Zbývá už jen jediné – hurá do kuchyně a pak servírovat! Balení obsahuje 2 recepty a 1 exkluzivní tajný recept.


MGA's Miniverse Mini Food Večeře, série 2A

I při vaření je třeba naplno využít kreativity a fantazie. Nevěříte? MGA´s Miniverse Mini Food Večeře série 2A vás přesvědčí o opaku! Děti se mohou stát malými kuchaři i hosty, vymýšlet různé kombinace pokrmů a vytvářet si vlastní příběhy. Kromě sběratelského plakátku na malé kuchaře čeká set na výrobu jídla a nápojů, který zahrnuje pizzu, ravioli, tiramisu, narozeninový dort a další skvělá jídla, která se na menu rozhodně neztratí. Miniaturní jídlo nebo nápoj se připravuje z ingrediencí v balíčku. Hotový výrobek pak stačí nechat alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout a může se servírovat! Populární série zahrnuje 24 setů.


MGA's Miniverse Mini Food Kavárna, série 2A

Zařídit si Mini Kavárnu nikdy nebylo snazší! Tato skvělá sada obsahuje miniaturní kavárenské vybavení a doplňky, se kterými bude hra na baristy, servírky či majitele kavárny doslova splněný sen. V kavárenském setu má mimo jiné své místo ovocný nápoj, písmenková polévka, popcorn, jahody v čokoládě a makronky. Nechybí ani sběratelský plakátek. Miniaturní jídlo nebo nápoj se připravuje z ingrediencí v balíčku. Hotový výrobek pak stačí nechat alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout a může se servírovat!


MGA's Miniverse Mini Dekorace, série 1A

Pečlivě zpracované mini repliky skutečných dekorací dětem umožňují designovat si svůj vlastní mini pokoj, nebo dokonce byt! Stylovým doplňkům nechybí nejrůznější detaily a sladěná estetika. Součástí výbavy jsou různé rostliny, akvária, svíčky a další. Tvořte osobité dekorační kompozice a staňte se návrhářem roku! Miniaturní dekorace se vyrábí z ingrediencí v dodaném balíčku. Stačí je pak nechat alespoň 5 minut vytvrdnout na slunci a zábava může začít! Zařídit si vlastní mini bydlení bude skvělá zábava!


MGA's Miniverse Mini Food Multi Pack

Tato kulinářská sada zahrnuje hned 5 unikátních receptů, které nejsou dostupné v žádné jiné kolekci! Jako bonus jsou přidány ještě další dvě překvapení. Zapálení kuchtíci mohou hostům podávat například růžovou limonádu, vafle, pizzu, cereálie či zmrzlinu. Mini repliky jídel jsou detailně zpracované a přímo vyzývají ke tvorbě letního menu! Miniaturní jídlo nebo nápoj se připravuje z ingrediencí v balíčku. Hotový výrobek pak stačí nechat alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout a může se servírovat!


MGA's Miniverse Mini Food Večeře – Halloween

Připravte se na pořádně děsivý halloweenský večírek! Podávat se bude dýňový koláč a na zapití dýňové latté. Jako zábava na hosty čeká tvorba karamelizovaných jablíček. Miniaturní jídlo nebo nápoj se připravuje z ingrediencí v balíčku. Hotový výrobek pak stačí nechat alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout a může se servírovat! S touto sadou se stanete královnou nebo králem každé strašidelné oslavy. Nechte se inspirovat atmosférou a vymyslete vlastní halloweenské příběhy. Fantazii i děsivosti se meze nekladou. Přejeme dobrou chuť všem hostům i duchům!  

MGA's Miniverse Mini Food Kavárna, série 2B

MGA´s Miniverse přináší velká překvapení v malém provedení! Tentokrát se v městečku hledá obsluha do kavárny! Vařit můžete z lahvičky pryskyřice a papírových dobrůtek. V kavárenském vybavení nechybí set kuchyňského nádobí, stůl, mini nádobka a pinzeta. Hladoví zákazníci si mohou vybrat z párku v rohlíku, karamelového popcornu nebo písmenkové polévky. Dopřejte jim ten nejlepší kulinářský zážitek! Miniaturní jídlo nebo nápoj se připravuje z ingrediencí v balíčku. Hotový výrobek pak stačí nechat alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout a může se servírovat.


MGA's Miniverse Mini Food Večeře, série 2B

Po náročném dni přichází čas si odpočinout a přichystat báječnou večeři. Můžete si připravit třeba jahodový nebo čokoládový koláč či pizzu. Jako věrní pomocníci vám přispěchají na pomoc mini nádobka, lahvička pryskyřice, stůl, pinzeta a set kuchyňského nádobí. Zvládnete pomocí mini přísad připravit velké pohoštění? Miniaturní jídlo a nápoje se připravují z ingrediencí v balíčku. Hotový výrobek pak stačí nechat alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout a může se servírovat! 


MGA's Miniverse – Mini Dekorace, série 1B

Dekorovat svůj mini pokoj či mini dům nikdy nebylo lehčí! Odhalte všechna překvapení a detaily, která se ukrývají v mini replikách vybavení a předveďte svůj jedinečný styl! Součástí sady je set na výrobu dekorace a policový stojan. Balíček také může obsahovat až dva pytle s pískem, pytel kamení a sáček pryskyřice. S titěrnou prací pomůže pinzeta a za odměnu na malého designera čeká sběratelský plakátek! I miniaturní práce může přinést velké výsledky. Hotový výrobek pak stačí nechat alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout, a pak už se stačí jen nechat unášet inspirací...


Více najdete na www.mgae.cz.

Publikováno: 04. 10. 2023

Kategorie: Hračky

Autor: Magdaléna Novotná