Proč investovat do koupi nemovitosti?

Zdědili jste peníze, vyhráli jste ve sportce, našetřili si nějaký ten milionek a nevíte, kam s nimi? Příčí se vám myšlenka, nasyslené peníze jen tak marnotratně utratit za prožitky? Pak jste na správné adrese. Peníze, které má člověk navíc a nepotřebuje je k osobnímu cash flow, je dobré investovat. Existují nejrůznější fondy, akcie, spořící účty, ale prokazatelně nejefektivnějším způsobem, jak trvale zhodnocovat své peníze je pořízení nemovitosti. Nákup nemovitosti lze realizovat svépomocí, ale sázka na jistotu je oslovit se svým záměrem realitní kancelář.

Aby vám nemovitost vydělávala

Ideálním způsobem, jak své peníze zhodnotit a mít z nich průběžný užitek, je pořídit bytový dům. Jednotlivé byty lze pronajímat nájemníkům a generovat tak zisk v podobě nájemného. Realitní makléři mají největší přehled, kde se jaký dům prodává a který objekt vašim požadavkům nejlépe vyhovuje. Lze tak výrazně ušetřit čas a pomocí videoprohlídky nemovitosti, kterou realitní kancelář disponuje, získá zájemce představu o tom, jak nemovitost vypadá. Již při první osobní schůzce tak budou mít obě strany určitou představu, která nastíní, zda-li je zájem relevantní a má transakce šanci na úspěch. Tento proces, který umí realitní makléř zprostředkovat a efektivně koordinovat, je bonusem k nezaplacení.

Nechte to na makléři

Kupující ani prodávající se nemusejí fyzicky o nic starat. Veškerou agendu, byrokracii a právní servis má na své straně makléř. Ten má k dispozici obsáhlé zázemí realitky, jež garantuje náležitost mezi nejsolidnější na trhu. Poznáte ji podle členství v Asociaci realitních kanceláří v ČR. Jedná se o profesní sdružení realitních odborníků v České republice, které své členy zavazuje k dodržování etického kodexu. Pro klienty realitních kanceláří představuje členství v tomto sdružení záruku kvalitního realitního servisu a možnost obrátit se na zástupce ARK ČR, kdykoliv nebudou s poskytnutými realitními službami spokojeni. Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 17. 03. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Denisa Vlasáková